אודותינו


Web Leader - מובילים עסקים להצלחה

אנחנו בטוחים שהמחשבה העכשווית של כל עסק מודרני, היא מאיזו מדיה אינטרנטית להתחיל את בניית העסק או הגדלתו.

הדבר שנקרא מדיה ועסקים וירטואליים הן חלק חשוב מאוד אם לא החשוב יותר שיש לקחת בחשבון לפני שפותחים עסק חדש או באם להתאים את העסק הקיים לשוק העכשווי ולקדמו לפני כולם. אצלנו תקבלו: יחס אישי לכל לקוח, מוצרי ושירותים דיגיטליים באיכות הטובה ביותר, הבטחה על קידום העסק לדף ראשון ולמקומות ראשונים, רעיה רחבה של כל הפרטים וכל זה במחיר הוגן בהחלט, אנחנו נעשה את המקסימום כדי לשמור אתכם לאורך זמן.

ברוכים הבאים לחברה שתוביל אתכם להצלחה !

חברת Web Leader היא חברה בעלת ותק רב שנים לקידום עסקים בגדלים שונים באינטרנט ולא רק. קידום עסק קטן או גדול, מיוחד או נפוץ, חדש או ותיק, לא משנה מה, אנחנו יודעים איך לשפר, ליעל ולהביא תמיד לתוצאות יותר טובות בכל היבט שהוא בתחום הדיגיטל בישראל ובחו"ל.

אז מה עכשיו ?

עכשיו השלב לעשות. חשבתם על רעיון, גיבשתם תכנית עסקית - אלו דברים מבורכים. אך במקביל אליהם חייבת להיות תכנית לקידום העסק שמתבטאת בהמון אלמנטים שאותם אנחנו ב – Web Leader נבצע עבורכם. חשוב להבין שאין דבר חשוב יותר מביצוע נכון על בסיס ידע וניסיון בתחום הדיגיטל ולא רק. לפני שיווק ופרסום העסק שלכם, אנחנו בונים לכם תכנית לביצוע עם אבני דרך לבקרה, לבדיקת ההתקדמות ולמדידת ההצלחה. בחברתנו מועסקים בעלי מקצוע בעלי תארים בשיווק אסטרטגי MBA, בעלי תואר במנהל עסקים וכלכלה, כך שאנחנו רואים את התמונה המלאה ולא רק נישה ספציפית.

אז הקליקו כאן, ובואו נתחיל לבצע ...


ההתכנסות יחד היא התחלה. ההישארות יחד היא התקדמות. העבודה יחד היא הצלחה.

הנרי פורד

הכירו את משפחת Web Leader

סטלה גרנד

בעלית ומכ"לית

054-4433616


מקימת החברה ומנהלת כללית שמשקיעה את חייה בטיפול בלקוחות ובעסק עצמו. בוגרת תואר ראשון בכלכלה ושני במנהל עסקים. חשוב לה להבין כל לקוח ולקוח ולתת את היחס האישי. "המוטו שלי הוא - דוגמא אישית של עבודה טובה נותנת פירות לאורך זמן"

דניאל גרוס

מנהל צד לקוח ובונה אתרים

054-4433616


אין כמו שירות טוב ללקוח. בוגר תואר MBA בשיווק אסטרטגי. דניאל הוא המומחה שלנו בטיפול מסור ומקצועי ללקוחותינו. יחד עם הכריזמה והטאצ' המקצועי - אין ספק שהוא אחד מבוני האתרים המקצועיים ביותר.

סבטלנה אדמייר

מעצבת גרפית

054-4433616


תמיד חשוב להציג את העסק ומוצריו בצורה יפה ומעוצבת. סבטלנה בוגרת תעודות רבות לעיצוב ומומחה שלנו לצד לקוח, UX ו-UI . סבטלנה מאמינה שאופן ההצגה של המוצר משנה את החוויה מקצה לקצה.

רעות ויתני

מקדמת אתרים מומחה

054-4433616


קידום אתרים הוא לא עניין של מה בכך. רעות בעלת תעודות רבות בתחום הקידום ובניה של אתרים. חייבים להבין את צרכי הלקוח ואת השוק האכזרי לעיתים שסובב אותנו באינטרנט. רעות אוהבת אתגרים ובנויה לכך בדיוק.

לקבלת הצעת מחיר

אם אתם רוצים שהעסק שלכם יופיע בדף הראשון בגוגל, אתם חייבים להתחיל עכשיו ! חבל על כל יום שמתבזבז.... התקשרו אלינו לטלפון

054-4433616

או השאירו פרטים , ותקבלו את כל המידע שצריך, לקבלת ההחלטה הנכונה.


    כל הזכויות שמורות © ל Web Leader

    כתובתנו: ילדי טהרן 8, ראשון לציון - 054-4433616 - Digital.WebLeader@gmail.com

    האתר נבנה על ידי - Web Leader - בניה וקידום עסקים באינטרנט