קצת עלינו
משלב הרעיון עד להצלחה

כל רעיון טוב עם פוטנציאל לרווח מתחיל ממשפטים כמו - "זה עוד לא קיים" או "אני יודע לעשות זאת יותר טוב" או "אני אקח את הדבר הקיים ואשדרג אותו מונים", וכד'. בכך אנחנו בטוחים שגיבשנו איזשהו רעיון לעסק בר קיימא . 80% מהרעיונות הטובים נופלים עוד בשבל הרעיון. למה? כי הם פשוט לא מגיעים ליישום ולביצוע. הסיבות רבות לכך, ויחד עם זאת יש עדיין 20% שיצליחו.
יש לכם רעיון עסקי? מתכון הקסם הוא תכנון נכון והתמדה. חברת WEB LEADER מציעה לכם להפוך את החלום לתוכנית עסקית מסודרת, שלוקחת בחשבון את כל היתרונות והחסרונות, ההשקעות אל מול סיכונים ועוד. תוכנית מדודה ומלאת יעדים ומטרות לביצוע. מכאן, אנחנו עוזרים לכם להוציא את התכנית לפועל כל הדרך אל ההצלחה.


זה מה שאנחנו עושים - מובילים עסקים להצלחה.

home_interactive_iconbox_2

להיות במקומות הראשונים

בשורה תחתונה ההצלחה מגיעה בעקבות כמות הטלפונים רלוונטיים או פניות לבית העסק. הצלחה היא לא כתיבה יפה ומתאימה, תמונות ממחישות את העבודות או המוצרים, אתר או פייסבוק מפונפן. אלה הם רק חלק מהכלים שעוזרים לנו להגיע לשם.

כדי לקבל טלפונים ופניות מקהל לקוחות רלוונטי אנחנו חייבים להשתמש בקבוצת כלים רחבה, בהתאמה לסוג הפעילות העסקית. כל כלי תורם את שלו, בכדי להביא לחשיפה גדולה ורלוונטית ולהוציא את הרצוי מהמצוי. הרצון להיות מגורד במקומות הראשונים הוא נכון ככלל, רק חשוב לזכור שזהו אמצעי להשגת מטרה, ולא המטרה עצמה. לשם כך, אנחנו נגבש לכם תכנית פעולה עם אסטרטגייה שיווקית שתתאים לכם בדיוק.

home_interactive_iconbox_1

עבודה באיכות הגבוהה ביותר, בלבד!

אין לנו פשרות על איכות העבודה, נקודה. המוטו שלנו הוא לעשות את העבודה בצורה כזאת שהמוצרים שאנו בונים ללקוחות שלנו ישמשו אותם לשנים ארוכות וישאירו טעם של עוד.

אנחנו משתמשים בכלים החזקים והמעודכנים הקיימים כיום בשוק. העבודה שלנו מתבצעת בשיטות קידום ושיווק בתכנון מראש את כל ההיבטים הרלוונטיים, חשיבה טווך ארוך, האיומים שיכולים לצוץ, מתחרים חזקים, סקר שוק מעמיק, אופטימיזציה לאתר, קידום על בסיס בקרה ושיפור מתמיד ועוד. אנחנו יודעים שבעזרת עבודה איכותית עם כלים טובים לנו זה חוסך זמן ולכם כסף. מקצוען הוא לא רק זה שעושה טוב או זה שיודע לעשות בזמנים טובים, הוא שניהם. רוצים לדעת עוד על שיטות העבודה שלנו – התקשרו או צרו קשר ונשמח לעזור.

vip

יחס VIP

אנחנו דוגלים בשיטת VIP לכל אחד. כן אנחנו רואים כל אחד מקלוחותינו כקוח אח"ם וכך מתייחסים אליו.

א'. זה עוזר לנו לתת את המקסימום מעצמנו לכל לקוח ובכך לגרום לתוצאות עוד יותר טובות ממה שיהיו. ב'. כמובן שככל שאנחנו נותנים את היחס המועדף לכל לקוח, גם הלקוחות שלנו מרגישים שבגלל שאנחנו מכירים כל לקוח באופן אישי, אנחנו באמת מבינים ויודעים מה חשוב יותר ללקוחות שלנו ובמה אנחנו יחד צריכים להתמקד כדי לקדם את העסק. בסיומו של יום, גם אנחנו וגם הלקוחות שלנו שואפים לאותה המטרה, הצלחה עסקית. הצלחה אמיתית ניתן להשיג רק ממקום של הבנה עמוקה של העסק והלקוח.

home_interactive_iconbox_3

מחיר הוגן

כל דבר טוב עולה כסף.אנחנו מאמינים שעבודה טובה ואיכותית לא ניתן לקבל בחינם או במחיר זול – זה לא קיים.

מה שכן קיים, זה מחיר הוגן עבור עבודה מצויינת. איך תדעו שמה שאתם משלמים הוגן או לא, זול או יקר ? פשוט מאוד – התוצאות. כולם נמדדים על תוצאות, ואם אתם מגדילים את חוג הלקוחות וכתוצאה מכך את הרווחיות של העסק, זה אומר שעשינו את המוטל עלינו ואתם קיבלתם את הנדרש, אז אתם כבר תעשו את החשבון .

מוכנים להפשיל שרוולים?

אף פעם לא מזיק לשמוע עוד. אם הגעתם עד לכאן, כנראה שיש לנו איך לתרום לכם. זה השלב בו אתם מרשים לעצמכם לחלום בגדול, ואנחנו כבר נעזור ונלווה אתכם בשלבים המתקדמים יותר. אנחנו מציעים לכם את כל כלים הדיגיטלים, את הנסיון השיווקי שלנו ועוד צ'ופרים נוספים, כדי שתצליחו! תשאירו פרטים בטופס, ונדבר.