חנות אינטרנטית

E-COMMERCE

יש לכם מוצר משגע שאתם רוצים למכור? אתם יודעים לספק שירות און- ליין שהולך לשבור את השוק? מצוין! זה אומר שאתם צריכים פלטפורמה דיגיטלית כדי להגשים את המטרות שלכם. חנות אינטרנטית היא כבר מזמן לא נחלת אנשי האינטרנט בלבד. מדובר במוצר דיגיטלי שאתם חייבים להכיר וליישם. בנית חנויות אינטרנטיות מהווה חלק ניכר מהפעילות העסקית שלנו, מטבע הדברים.

חווית הקניה משפיע באופן ישיר על המכירות שלכם ועל מעגל הלקוחות הנאמנים שלכם. גולשים אוהבים לעשות "שופינג" באינטרנט ותמיד פונים לאתרים הכי נגישים, נעימים לעין, אמינים, מהירים וכמובן פופולריים ברשת. התפקיד שלכם הוא להשיג פלטפורמה שנותנת מענה על כל אלה ועוד. אז מהם הנקודות שחשוב לשים אליהם לב? נראות האתר- ויזואליזציה, מהירות האתר וחשיפה.


home_interactive_offer_list_1

ויזואליזציה

היום ניתן לחקות את חווית הקניה מהעולם האמיתי, וליישם אותה גם בעולם הדיגיטלי. החיפש אחר המוצרים המועדפים שלנו, הכנסת המוצרים לסל הקניות, חשיפה למוצרים משלימים, מותגים, מידות, תמונות, סרטוני וידאו ועוד. אתר החנות שלכם צריך לתת לגולשים חווית קניה מהנה יחד עם הרגשת בטחון. למה בטחון? כדי שירגישו בנוח לרכוש את המוצרים עם אמצעי התשלום שלהם. אצלנו, תוכלו לקבל אתרים שנותנים מענה מלא על כל דרישות השוק, כדי שהעסק שלכם ימריא!

home_interactive_offer_list_2

מהירות האתר

מהירות האתר חשובה לא רק במקרה של אתרי חנות, אלא גם באתרי תדמית ודפי נחיתה. יחד עם זאת, זהו פקטור קריטי כשמדובר באתר חנות. חווית הקניה של הגולש תלויה בכך שהאתר שלכם יתפקד ללא עיכובים. אתר איטי גורם לאחוזי נטישה גבוהים של גולשים ובהתאם הפסד של עסקאות פוטנציאליות. החברה שלנו מתמחה באופטימיזציה של אתרי חנות, ומציעה תשתית איכותית שתעזור לאתר שלכם להמריא.

home_interactive_offer_list_3

חשיפה

קידום ופרסום האתר מביא לחשיפה מוגברת ובהתאם לכך למכירות גבוהות. יש כמה כלים שעומדים לרשותכם כבעלי האתר: קידום אורגני בגוגל, קידום אורגני ברשתות חברתיות, קידום ממומן בגוגל וקידום ממומן ברשתות חברתיות. ההחלטה איפה ואיך לקדם ולפרסם תלויה במספר גורמים כגון סוג המוצרים, ריווחיות, קהל פוטנציאלי ועוד. תנו לנו לעזור לכם בזה, זה מה שאנחנו טובים בו, אחרי הכול.

לקבלת הצעת מחיר

אם אתם רוצים שהעסק שלכם יופיע בדף הראשון בגוגל, אתם חייבים להתחיל עכשיו ! חבל על כל יום שמתבזבז.... התקשרו אלינו לטלפון

054-4433616

או השאירו פרטים , ותקבלו את כל המידע שצריך, לקבלת ההחלטה הנכונה.