דף נחיתה

עמוד עסקי בגוגל

דף נחיתה עסקי זה כלי דיגיטלי נוח לתפעול שמציג את הפעילות העסקית שלכם בצורה מתומצתת ונוחה, ונותן אפשרות לגולשים ליצור אתכם קשר. בגדול, העמוד נחיתה שלכם נותן מענה לצורך הכי בסיסי של כל עסק, אפשרות ליצור אתכם קשר והיכולת שלכם להיחשף ללקוחות. העמוד נחיתה צריך להיות מעוצב, לשדר מקצועיות ולהכיל את כל המידע העיקרי על העסק שלכם. להבדיל מהרשתות החברתיות, שם ניתן לפתוח פרופיל עסקי, דף הנחיתה שלכם יאונדקס בגוגל וכך הגולשים יצליחו למצוא אתכם גם ברשת.

לעיתים מאוד קרובות עסק ללא עמוד נחיתה או אתר אינטרנט, נתפס כ-לא רציני, קטן, מתחיל ויוצר רושם של חוסר בטחון. במציאות של היום, קשה ללקוחות פוטנציאליים להבין איך יכול להיות שבעל עסק/ חברה שמכבד את עיסוקו ומקור פרנסתו, לא מצא לנכון להשקיע מעט משאבים כדי ליצור לעצמו אתר אינטרנט או לפחות עמוד נחיתה. זהו בעצם כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם. יש כמה דגשים שיש לשים אליהם לב: הדף נחיתה צריך להיות מאונדקס על ידי גוגל כדי שניתן יהיה למצוא אתכם בחיפוש, עיצוב ומיתוג העמוד וחשיפה.


home_interactive_offer_list_1

אינדוקס

מנוע החיפוש של גוגל עובד על בסיס היצע וביקוש. כלומר הוא סורק את הרשת כדי לבחון את היצע המידע שקיים ומציג לגולש את התוצאות הרצויות (הביקוש). התפקיד שלכם בתור בעלי עמוד הנחיתה הוא לוודא שעמוד הנחיתה שלכם הוא חלק מההיצע של גוגל. כשגולש יקיש את הפרטים שלכם או ביטוי שקשור לתחום העיסוק שלכם, אתם צרכים להימצא במאגר המידע של גוגל כדי שזה יוכל להציג אתכם, ולא רק את המתחרים שלכם. כל עמודי הנחיתה ואתרי האינטרנט שאנחנו בונים עבור הלקוחות שלנו, מאונדקסים במנוע החיפוש של גוגל תוך יומיים מסיום הבניה!

home_interactive_offer_list_2

עיצוב ומיתוג

דף נחיתה מציג אתגר עבור הבונה. מצד אחד, יש הרבה מידע שאנחנו רוצים להציג על העסק כולל תמונות, וידאו, פרטי קשר, אודות החברה, לקוחות ממליצים וכדומה. ומקום מוגבל מצד שני שכן מדובר בעמוד אחד בלבד. הפתרון לאתגר נמצא בעיצוב ומיתוג העמוד. לא רק שאלה הכלים איתם אנחנו עובדים להצגת המידע לגולש, גם מדובר בערך מוסף לעסק עצמו שניתן ליישם גם ברשתות החברתיות.

home_interactive_offer_list_3

חשיפה

החשיפה הכי טובה לעמוד נחיתה היא פרסום ממומן בגוגל. לקדם עמוד נחיתה בקידום אורגני בגוגל זו עבודה מאוד קשה ולא משתלמת. פרסום ממומן לעומת זאת, נותן מענה מלא לצורכי הפרסום והחשיפה שלכם. אל תשכחו, אם לא רואים אתכם, לא תסגרו עסקאות! פרסום ממומן בגוגל יביא לכם לידים וחשיפה, שהם חמצן של כל עסק וחברה.

לקבלת הצעת מחיר

אם אתם רוצים שהעסק שלכם יופיע בדף הראשון בגוגל, אתם חייבים להתחיל עכשיו ! חבל על כל יום שמתבזבז.... התקשרו אלינו לטלפון

054-4433616

או השאירו פרטים , ותקבלו את כל המידע שצריך, לקבלת ההחלטה הנכונה.