שיווק באינטרנט

מיתוג, פרסום וקידום

המושג שיווק באינטרנט מכיל בתוכו מגוון רחב של פעולות, שבסופו של דבר, מתגבשות להשגת מטרה אחת: יצירת הכנסה לעסק שלנו. זה לא משנה אם אתם רק מתחילים בצעדים קטנים בעולם העסקי, או שאתם בעלי מותג מוכר וותיק בארץ, כל העסקים, ללא יוצא מן הכלל, זקוקים לשיווק באינטרנט! האינטרנט מהווה פלטפורמה עיקרית לצריכת אינפורמציה. במילים פשוטות, רוב המידע שאנחנו סופגים, כבני אדם, במתכוון או שלא במתכוון, מקורו באינטרנט. אם אתם בעלי עסק, ואין לכם נוכחות באינטרנט, משמע שרוב רובם של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, פשוט לא מכירים אתכם.

היום, רוב בעלי העסקים והחברות מכירים בצורך של אתר אינטרנט ועמודים עסקיים ברשתות החברתיות. אבל זה לא מספיק. כדי להגיע למטרה שלנו, שהיא כאמור הגדלת הכנסות לעסק, אנחנו צריכים שהגולשים יכירו אותנו. שיגלשו באתר האינטרנט שלנו, יחשפו לשירותים או המוצרים שאנחנו מוכרים, יתרשמו ממה שהם רואים, ובסופו של דבר, יסגרו אתנו עסקה. כאן נכנסת לתמונה עבודת השיווק. שיווק באינטרנט מתבסס על כמה נקודות חשובות: מיתוג, פרסום וקידום.


home_interactive_offer_list_1

מיתוג העסק

מיתוג זה השקעה בטוחה לטווח ארוך שמניבה יותר מכל קמפיין פרסומי. מיתוג העסק כולל, בין היתר, יצירת לוגו, עיצוב אתר אינטרנט, עיצוב דף עסקי בפייסבוק, עיצוב הפיד באינסטגרם, עיצוב מסמכים של העסק כמו חוזים, הצעות מחיר, הסכמים וכדומה. מאוד חשוב שהכל יראה מסונכרן, אחיד ותואם. הקו האחיד הזה משדר ללקוחות ארגון ורצינות ומעודד סגירת עסקה. יותר מזה, בעתיד, אותם גולשים יתחילו לזהות את העסק שלכם מתוך ים התוכן שהם נחשפים אליו כל יום, בעזרת המיתוג הייחודי שלכם.

home_interactive_offer_list_2

פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט הוא כלי שעומד ברשותנו ברוב הפלטפורמות האינטרנטיות. הרעיון הוא מאוד פשוט, אתם רוצים להופיע ראשונים? תשלמו כסף לפלטפורמות. זה לא משנה אם מדובר בגוגל, פייסבוק, אינסטגרם או כל פלטפורמה אחרת, בסופו של דבר זו השקעה כספית שמניבה לידים, מכירות וחשיפה. כמובן שיש תורה מאחורי העניין, איך לנהל את הקמפיין כך שההשקעה הכספית תהיה מינימלית ואילו התשואה מקסימלית? זו עבודה למומחים. ניהול קמפיינים פרסומיים זה שירות שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו, כדי למקסם את הרווחים שלהם.

home_interactive_offer_list_3

קידום אורגני

עבודתם של המקדמים היא לא פשוטה, מצד אחד הם מקבלים מוצרים דיגיטליים (כמו אתר אינטרנט או עמוד עסקי) לא פופולריים ובדרך כלל חדשים, ובתוך מסגרת זמן מסויימת, צריכים לתת את הרושם, גם לגולשים וגם לבוטים והאלגוריטמים של הפלטפורמות, ואת החוויה שמדובר במותג, ידוע, אהוב ומומלץ על ידי רבים. איך? כובע. זה המקצוע שלהם. כמו שכתבנו, לא פשוט. יחד עם זאת, כל החברות הגדולות במשק ובעולם צורכות שירותי קידום אורגני כדי לזרז את תהליך ההכרה בעסק/החברה שלהם, להאיץ את הפופולריות שלו ולקדם מכירות ומוצרים.

לקבלת הצעת מחיר

אם אתם רוצים שהעסק שלכם יופיע בדף הראשון בגוגל, אתם חייבים להתחיל עכשיו ! חבל על כל יום שמתבזבז.... התקשרו אלינו לטלפון

054-4433616

או השאירו פרטים , ותקבלו את כל המידע שצריך, לקבלת ההחלטה הנכונה.